MAXGLASS - ZAKŁAD SZKLARSKI

Kilka słów o firmie MAXGLASS

Zakład szklarski Maxglass powstał w 2010 roku - od tego czasu mocno zaznaczyliśmy swoją pozycję na rynku. Nieustanne inwestowanie w jakość i wiedzę zwraca się nam wraz z zadowoleniem naszych klientów.

Maxglass to wykwalifikowany zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem, rzetelnym podejściem do wykonywanej usługi, a także otwartość przy projektowaniu i tworzeniu unikalnych rozwiązań -  to wszystko stanowi o sukcesie firmy i jest gwarancją dostawy produktów zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Maxglass w 2014 roku został uhonorowany nagrodą Powiatowego Sukcesu Gospodarczego -  cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła naszą nieustanną pracę nad tym, aby opierać swą działalność na zasadach etyki biznesowej, a także krzewić zasady szacunku dla klienta oraz reagowania na jego potrzeby.  Tymi zasadami kierujemy się na co dzień i to właśnie dzięki nim mamy w swoim gronie zadowolonych klientów i stały zespół ludzi z którymi współpracujemy.

Nasze doświadczenie, oryginalne wzornictwo, wysoka kultura wykonania oraz konkurencyjne ceny ukształtowały wizerunek naszej firmy jako rzetelnego i wygodnego partnera.

MISJA

Pracujmy dla ludzi tak jakbyśmy chcieli, żeby oni dla nas pracowali.

Zaczynamy zawsze od poznania celu, jaki klient chce osiągnąć, a nie bezrefleksyjnej realizacji zlecenia.
Kluczowe jest fachowe doradztwo, jakiego udzielamy w zakresie wyboru właściwego rodzaju szkła, systemu, i sposobu montażu. Pozwala to przyjąć optymalną wycenę zlecenia oraz szybko i skutecznie je zrealizować.

TOP